Preskočiť na obsah
Prihlásiť sa
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko

6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru a nie na vlastnú päsť

Článok
Ilustračné pozadie

Nebaví vás posielať životopisy kade-tade a vyčkávať na úrade práce? Nemusíte, šetrite svoj čas a trávte ho radšej s blízkymi. Nechajte vybavovanie na iných a jednoducho si vyberte zamestnanie, ktoré vám vyhovuje. Práca cez agentúru so sebou nesie viacero výhod, okrem iného možnosť ubytovania v mieste práce či pravidelné zálohy.

1. Je to úplne bezplatné

Celý servis, od úvodného pohovoru až po vycestovanie, je zdarma. Za sprostredkovanie práce nezaplatíte ani cent. To sa týka, samozrejme, aj vašej mzdy. Za poskytnutie práce sa nemusíte obávať žiadnych dodatočných zrážok.

2. Rovnaká suma je na zmluve, aj na výplatnej páske

Úprimnosť je kľúčová. Na páske uvidíte tú istú základnú mzdu, ako na zmluve. Skutočná koncová čiastka sa skladá z viacerých položiek a môže byť ešte vyššia. Okrem základu mzdy zahŕňa aj rozličné bonusy (dochádzkový, výkonnostný) či príplatky (za nočné, prácu cez sviatky a pod.). Všetko záleží od šikovnosti zamestnanca, koľko si ešte dokáže privyrobiť.

3. Vyberáte si z veľkého množstva ponúk

Máte možnosť si vyberať. Ak vám nevyhovuje miesto práce, prípadne náplň či plat, vždy máte k dispozícii alternatívu. Náborári vám na základe vašich požiadaviek či skúseností dokážu poradiť pri výbere. Aktuálne otvorených pozícií máme viac než dosť a rozhodnutie je vo vašich rukách.

6 dôvodov, prečo si hľadať prácu cez agentúru a nie na vlastnú päsť

4. Pozícia bude podľa vášho gusta

Vyskladajte si prácu podľa svojich predstáv. Nevyhovuje vám trojzmenná prevádzka? Práca pri páse? Chcete bezplatnú dopravu z a do pracoviska? Všetky podstatné informácie o pozícii sa dozviete už vopred. Vy si tak viete vybrať prácu, ktorá vám náležite vyhovuje.

5. Neriešite ubytovanie a dopravu

Vycestujte bez obáv, ubytovanie máte po úspešnom pohovore v prípade ponuky práce mimo vášho bydliska zabezpečené. Je bezplatné (prípadne za symbolický poplatok), čo mesačne znamená úsporu aj 200 €. Často máte k dispozícii aj kyvadlovú dopravu do a z práce.

6. Práca cez agentúru prináša rôzne benefity

Nemusíte byť kmeňovým zamestnancom, aby ste získali ich výhody. Ubytovanie a dopravu sme už spomenuli, no je toho viac. Obľúbené sú zálohy už po prvom odpracovanom týždni, rôzne výkonnostné či dochádzkové bonusy.

Presvedčili sme vás? Veríme, že áno. V Manuvia sa snažíme ponúkať prácu, ktorá uchádzačom vyhovuje čo najviac – mzdou, lokalitou, náplňou aj benefitmi. Našou vizitkou je už viac než 13 000 spokojných zamestnancov. Pridajte sa k ním.

Aktuálne máme veľké množstvo otvorených ponúk na rôznych pozíciách, vrátane operátorov výroby, zváračov, skladníkov, vodičov VZV a podobne.

Pozrite si zoznam otvorených pracovných ponúk