Preskočiť na obsah
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko
Ako sa uplatniť na trhu práce

Nájsť si prácu prostredníctvom personálnej agentúry nebolo nikdy jednoduchšie!

Ani vy sa nevyznáte vo všetkých komplikovaných ponukách a riešeniach, ktoré vám pri hľadaní práce personálne agentúry ponúkajú? Alebo sa bojíte, že nemáte dostatočné vzdelanie a prax? Ste na správnom mieste. Predstavíme vám celý postup ako si nájsť prácu veľmi jednoduchou formou. Posúďte sami.

Dokážem si nájsť prácu aj bez pracovných skúseností?

Agentúry vám ponúkajú prácu v rôznych odvetviach. Ide najmä o pozície operátorov výroby, na ktoré uchádzači zväčša nepotrebujú predošlú prax. Ide o manuálnu prácu vo výrobe, kde zamestnanci montujú diely do automobilov, skrutkujú alebo kontrolujú hotové produkty. Pri niektorých pracovných pozíciách nevyžadujeme ani maturitné vysvedčenie.

Koľko ma to bude stáť?

Personálne agentúry vám prinášajú pohodlie pri hľadaní práce, ktoré sa odrážajú aj vo finančnej oblasti. Za sprostredkovanie práce od vás totiž nevyžadujú žiadne poplatky, všetko pre vás zabezpečujú zadarmo. Preto sme na trhu už 20 rokov a máme vyše 3 000 spokojných zamestnancov pracujúcich v rôznych krajinách.

Nájsť si prácu prostredníctvom personálnej agentúry nebolo nikdy jednoduchšie!

Ako prebieha pohovor?

Neviete, či sa vám práca bude páčiť, či bude dostatočne ohodnotená alebo či je to to “pravé orechové”, čo hľadáte? Agentúram záleží na tom, aby ste vedeli, či vám ponúkaná práca bude vyhovovať a aby ste mali všetky informácie v predstihu. Tieto odpovede vám ponúkneme pri našom testovaní a vy budete pripravení na každú alternatívu.

Testy sú buď príklady zo základnej školy, ako napr. 25:5=5 alebo ide o test pozornosti – hľadanie rozdielov v obrázkoch, prípadne test zručnosti, napr. skrutkovanie. Je to naozaj jednoduchý proces, na základe ktorého zistíte ešte v daný deň, či vám práca vyhovuje a od nástupu do firmy vás delí už len pracovná zmluva. Sme totiž rýchli a vieme vždy pružne zareagovať na požiadavky uchádzača o prácu.

U nás si nájdu prácu všetci

Či už ste kvalifikovaný odborník alebo človek bez praxe, neváhajte a využite naše služby. Od zváračov, vodičov VZV či operátorov CNC prístrojov sa vyžadujú skúsenosti a príslušné certifikáty. Avšak, ak ide o nenáročnú, ale za to rôznorodú prácu vo fabrike pri operačnej linke, skúsenosti vôbec nepotrebujete, stačí, ak ste manuálne zruční.

Neváhajte a pozrite si našu ponuku. Od vašej pracovnej zmluvy vás delí iba jeden krok! Ozvite sa nám!

Pozrite si zoznam otvorených pracovných ponúk