Preskočiť na obsah
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko
TOP PONUKA

Operátor výroby I Práca v sede

Nitra, Nitranský kraj, Slovensko
Plný úväzok
866 € / mesiac
Odpovedať na ponuku
Ilustračné fotografie - Dělník čistá výroba "Logo "Logo "Logo
Ilustračné pozadie Dělník čistá výroba

Popis pracovnej ponuky

Vykonávanie montáže a výroby polotovarov a hotových výrobkov.

Ponúkame

Práca v menšej spoločnosti
Práca v sede
Práca vhodná pre ženy

Požadujeme

Zručnosť

Vhodné pre

ženy a mužov

Informácie o pozícii

Plný úväzok
Stredné odborné vzdelanie s výučným listom, úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou, bez vyučenia, Základné vzdelanie
Operátor výroby
Automobilový priemysel
Základná mzda 866€
Dochádzková bonus 130€
Výkonnostná odmena 45€
Príplatky nad rámec zákonika práce

V niektorých prípadoch sú naše inzeráty formulované s použitím buď ženského alebo mužského rodového tvaru. Tento postup bol zvolený výhradne za účelom zachovania čo najväčšej zrozumiteľnosti textu. Týmto spôsobom sa nijako nesnažíme vyjadriť akýkoľvek rodový predsudok či diskrimináciu voči záujemcom a záujemkyniam o voľné pracovné miesta.

Máte záujem o pozíciu - Operátor výroby I Práca v sede

Pošlite nám kontaktné údaje a náš špecialista Vás bude kontaktovať do 24 hodín s podrobnosťami.

Polia označené * sú povinné.