Preskočiť na obsah
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko
TOP PONUKA

Operátor výroby | Výroba autosedačiek | Práca v Žiline

Žilina, Žilinský kraj, Slovensko
Plný úväzok
5 € / hodina
Odpovedať na ponuku
Ilustračné fotografie - Klasický dělník "Logo "Logo "Logo
Ilustračné pozadie Klasický dělník

Popis pracovnej ponuky

Výroba autosedačiek od rámov do koncového výrobku
Možnáž kompomentov
Navliekanie poťahov na sedačky

Ponúkame

Práca na HPP
3 zmenná prevádzka
Príspevok do DDSky
Možnoť nadčasov
Zaškolenie

Požadujeme

Životopis
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
Manuálna zručnosť

Možnosť ubytovania

Možnosť ubytovania nad 50 km
Príspvok na dopravu do 50 km

Benefity ponuky

Príspevok na dopravu
Príspevok na ubytovanie
Finančné bonusy/prémie
13.
Kariérny rast

Informácie o pozícii

Plný úväzok
Nižšie stredné odborné vzdelanie, Nižšie stredné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie s výučným listom, úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou, bez vyučenia, úplné stredné odborné vzdelanie s vyučením a maturitou, úplné stredné všeobecné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie, Základné vzdelanie
Operátor výroby
Automobilový priemysel
Základná mzda 5,13 €
Dochádzkový bonsu 85 €
Výkonnostný bonus do 20 % z HM
Teamový bonsu do 10% z HM

V niektorých prípadoch sú naše inzeráty formulované s použitím buď ženského alebo mužského rodového tvaru. Tento postup bol zvolený výhradne za účelom zachovania čo najväčšej zrozumiteľnosti textu. Týmto spôsobom sa nijako nesnažíme vyjadriť akýkoľvek rodový predsudok či diskrimináciu voči záujemcom a záujemkyniam o voľné pracovné miesta.

Máte záujem o pozíciu - Operátor výroby | Výroba autosedačiek | Práca v Žiline

Pošlite nám kontaktné údaje a náš špecialista Vás bude kontaktovať do 24 hodín s podrobnosťami.

Polia označené * sú povinné.