Preskočiť na obsah
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko
TOP PONUKA

Práca v sklade | Mzda až 1000 € | Horný Hričov

Horný Hričov, Žilina, Žilinský kraj, Slovensko
Plný úväzok
1 000 € / mesiac
Odpovedať na ponuku
Ilustračné fotografie - Skladník se scannerem "Logo "Logo "Logo
Ilustračné pozadie Skladník se scannerem

Popis pracovnej ponuky

Práca v sklade
Vychystávanie tovaru
Obsluha a riadenie motorových a elektrických vozíkov
Práca na 2 zmeny v suchom alebo chladom sklade

Ponúkame

Stabilné zamestnanie
Stravovanie v závodnej jedálni, stravné lístky v hodnote 4,10 € za poobedné zmeny, soboty a nadčasy

Požadujeme

Šikovnosť
Skúsenosti v sklade výhodou
Potravinársky preukaz

Benefity ponuky

Zálohy zo mzdy

Informácie o pozícii

Plný úväzok
Stredné alebo stredné odborné vzdelanie bez maturity a výučného listu, Stredné odborné vzdelanie s výučným listom, úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou, bez vyučenia, úplné stredné odborné vzdelanie s vyučením a maturitou, úplné stredné všeobecné vzdelanie, Vyššie odborné vzdelanie
Slovenčina (C1)
Manipulant
Doprava a logistika
Mzda až 1000 €/ mes.
Bonusy
Dochádzková odmena 60 eur
Príplatky za nočné, sviatky, víkendy, nadčasy, za prácu v chlade - v chladenom sklade

V niektorých prípadoch sú naše inzeráty formulované s použitím buď ženského alebo mužského rodového tvaru. Tento postup bol zvolený výhradne za účelom zachovania čo najväčšej zrozumiteľnosti textu. Týmto spôsobom sa nijako nesnažíme vyjadriť akýkoľvek rodový predsudok či diskrimináciu voči záujemcom a záujemkyniam o voľné pracovné miesta.

Máte záujem o pozíciu - Práca v sklade | Mzda až 1000 € | Horný Hričov

Pošlite nám kontaktné údaje a náš špecialista Vás bude kontaktovať do 24 hodín s podrobnosťami.

Polia označené * sú povinné.