Preskočiť na obsah
Prihlásiť sa
Jazyk stránky sk / SK
Jazyk stránky

Pracovný portál MANUVIA je rozdelený na samostatné regióny podľa trhu práce. Zároveň máte možnosť preložiť informácie do požadovaného jazyka.

Slovenčina
Slovensko
TOP PONUKA

Skladník – Picker | Práca v NR kraji | Ubytovanie ZDARMA

Krušovce, Topoľčany, Nitranský kraj, Slovensko
Plný úväzok
960 - 1 100 € / mesiac
Odpovedať na ponuku
Ilustračné fotografie - Skladník se scannerem "Logo "Logo "Logo
Ilustračné pozadie Skladník se scannerem

Popis pracovnej ponuky

Pravidelné dopĺňanie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek
Práca s paletovým vozíkom
Práca so skenerom

Ponúkame

Práca na HPP
Výplatný termín 15. deň v nasledujúcom mesiaci
Zabezpečené ubytovanie + doprava
Záloha už po 1. odpracovanom týždni

Požadujeme

Znalosť práce s PC a skenerom výhodou
Manuálna zručnosť

Možnosť ubytovania

UBYTOVANIE JE ZABEZPEČENÉ
Zamestnancom sa strhávajú 2 €/noc

Iné oznamy

3 zmenná prevádzka

Benefity ponuky

Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Závodné stravovanie
Doprava do práce zdarma
Ubytovanie zaistené

Informácie o pozícii

Plný úväzok
Stredné odborné vzdelanie s výučným listom, úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou, bez vyučenia, Základné vzdelanie
Skladník pomocný
Doprava a logistika
Základná mzda 960 €/mes.
Po 6. odpracovaných mesiacoch 990 €/mes.
Príplatky podla ZP
15 % variabilná zložka

V niektorých prípadoch sú naše inzeráty formulované s použitím buď ženského alebo mužského rodového tvaru. Tento postup bol zvolený výhradne za účelom zachovania čo najväčšej zrozumiteľnosti textu. Týmto spôsobom sa nijako nesnažíme vyjadriť akýkoľvek rodový predsudok či diskrimináciu voči záujemcom a záujemkyniam o voľné pracovné miesta.

Máte záujem o pozíciu - Skladník – Picker | Práca v NR kraji | Ubytovanie ZDARMA

Pošlite nám kontaktné údaje a náš špecialista Vás bude kontaktovať do 24 hodín s podrobnosťami.

+421
Polia označené * sú povinné.
Neodchádzajte bez novej práce
Nenašli ste zatiaľ to pravé zamestnanie? Nezúfajte. Nechajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme s aktuálnymi pracovnými ponukami, ktoré by mohli zodpovedať Vašim očakávaniam. Tešíme sa na spoluprácu.
+421
Odoslaním súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..